Sprzęt treningowy

Sprzęt treningowy

ZABIERZ

W PODKARPACKIEJ SZKOLE KRAV MAGA obowiązuje strój sportowy w kolorze czarnym, składa się na niego: długie spodnie treningowe, koszulka oraz obuwie sportowe.

Ochraniacz strefy kroku, czyli tak zwane suspensorium. Niemal niezbędny od pierwszych zajęć. Wiele technik samoobrony kończy się atakiem na krocze napastnika, wiec bez tego sprzętu trudno sobie wyobrazić solidny trening.

 

Ochraniacze kości podudzia (piszczeli). Ochraniacz ten nie jest niezbędny od pierwszych zajęć. Jednak podczas trenowania obrony przed kopnięciami na strefę kroku lub obrony przed low-kick'iem ochraniacz ten staje się naprawdę potrzebny. Unikniesz siniaków i stłuczeń. Pozwala to na ochronę Twojego ciała i zapewnia większą wygodę i bezpieczeństwo.
 

Ochraniacz kolana jest także jednym z bardziej potrzebnych sprzętów do ćwiczeń. Wiele technik może się kończyć upadkiem na kolano, kopnięciem kolanem czy atakiem na ten staw. Dokonując zakupu ochraniacza kolan zwróć uwagę na ich budowę oraz to jak ochraniacz trzyma się na nodze. Nie może się zsuwać ani tez zbytnio uwierać. Dobrze zbudowany ochraniacz ma plastikowa cześć, chroniąca rzepkę kolanowa oraz miękki materiał pozwalający na swobodne ruchy stawem. Przy zakupie dobrze jest przymierzyć ten ochraniacz nie ma sensu kupować czegoś co nie zapewnia wygodny i bezpieczeństwa.
 

Ponadto rękawice bokserskie min 10 OZ (nie są konieczne od pierwszego treningu - info u instruktora)

Sprzęt treningowy z logo SZKOŁY dostępne w SKLEPIE KRAVERA

DOŁĄCZ! ZOSTAW SWÓJ MAIL