Na co dzień działamy w różnych obszarach – Krav Maga i boks to odmienne dyscypliny, inne cele treningowe i inne narzędzia. Jest jednak coś, co je łączy i co widać najlepiej właśnie na takich zdjęciach jak te: ludzie, którzy regularnie trenują i konsekwentnie robią postępy.

Na pierwszym zdjęciu widoczna jest grupa zaawansowana Krav Maga. To osoby, które są z nami od dłuższego czasu i świadomie rozwijają swoje umiejętności. Na tym etapie liczy się już nie tylko technika, ale także kontrola, podejmowanie decyzji pod presją i umiejętność działania w realistycznych scenariuszach. To efekt wielu godzin wspólnej pracy na macie.

Drugie zdjęcie to Rzeszowska Szkoła Boksu – treningi, podczas których budowana jest forma, charakter i odporność. Boks uczy cierpliwości, systematyczności i pracy nad detalami. Każdy progres, który widać w ringu czy na sali treningowej, to wynik regularnych treningów, a nie chwilowego zrywu motywacyjnego.

Niezależnie od tego, czy ktoś wybiera Krav Magę, czy boks, jedno pozostaje niezmienne: rozwój przychodzi z czasem, a nie z dnia na dzień. Cieszy nas, że coraz więcej osób zostaje z nami na dłużej, traktując trening jako element stylu życia, a nie jednorazową przygodę.

Dobra robota dla całej ekipy – to najlepsza motywacja do dalszej pracy 💪

📍 Treningi prowadzone są w Rzeszowie – szczegóły znajdziesz w aktualnym harmonogramie zajęć.

Zdjęcie grupowe - Podkarpacka Szkoła Krav Maga - styczeń 2026
Zdjęcie grupowe – Podkarpacka Szkoła Krav Maga – styczeń 2026
Zdjęcie grupowe - Rzeszowska Szkoła Boksu - styczeń 2026
Zdjęcie grupowe – Rzeszowska Szkoła Boksu – styczeń 2026